Модель: T-XL3E+600/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 6,25VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 28mm i wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.