Модель: T-XL3E-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-600/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 20VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu maksymalnym 30VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Wymiar otworu pod szynę prądową wynosi 30,5mm x 10,5mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów.