Модель: T-XL3E-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy typu XL3E przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz umożliwia montaż na szynę DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów lub poprzez bezpośrednie przykręcenie. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C. Przestrzeń montażowa dla szyny prądowej wynosi 30,5mm x 10,5mm.