Модель: T-XL3E+500/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 62x51x78mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.