Модель: T-XL3E-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wartości klasy dokładności wynoszą 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcenie, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.