Модель: T-XL3E-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL3E-500/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 500A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Jego konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 30VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, a wymiary dla szyny prądowej to 30,5mm x 10,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 62x51x78mm.