Модель: T-XL3E-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E-400/5A służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 30VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Przekładnik można montować bezpośrednio przez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.