Модель: T-XL3E+300/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-300/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 28mm.
Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz oraz w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839 potwierdza wykonanie zgodnie z wymaganiami technicznymi dla tego typu osprzętu pomiarowego.
Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 62x51x78mm. Montaż przekładnika odbywa się poprzez przykręcenie bezpośrednie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.