Модель: T-XL3E+300/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-300/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E-300/5A-0.2 przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz oraz w temperaturze roboczej od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm, co umożliwia montaż na przewodzie lub szynie o odpowiednich wymiarach. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x51x78mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.