Модель: T-XL3E-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-300/1A jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia do 15VA, 1 dla obciążenia do 15VA oraz 3 dla obciążenia do 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.