Модель: T-XL3E+250/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-250/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3E-250/5A-0.2S charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością w zakresie 50–60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Konstrukcja pozwala na montaż poprzez przykręcenie, natomiast na szynę DIN możliwy jest po zastosowaniu opcjonalnych elementów montażowych. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.