Модель: T-XL3E-250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-250/5A przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm, co umożliwia odpowiedni montaż przewodu głównego. Przekładnik przystosowany jest do instalacji poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje parametry pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62x51x78mm.