Модель: T-XL3E+200/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-200/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E-200/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x51x78mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.