Модель: T-XL3E-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 62x51x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.