Модель: T-XL3E-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 15VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz jest dostosowany do szyny prądowej o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.