Модель: T-XL3E+125/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy typu XL3E przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,25VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x51x78mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm. Przekładnik może być eksploatowany w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.