Модель: T-XL3E-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-125/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do wartości wtórnej 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Urządzenie może być instalowane przy użyciu śrub lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 62x51x78mm.