Модель: T-XL3E-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-120/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnał pomiarowy o niższym natężeniu. Urządzenie oferuje prąd wejściowy na poziomie 120A oraz prąd wyjściowy 5A, przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Konstrukcja elementu zapewnia klasę dokładności 0,5 oraz pracę w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o określonej grubości. Wymiary fizyczne przekładnika to 62x51x78mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.