Модель: T-XL3E-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-120/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, a opcjonalnie także na szynę DIN, obsługując szynę prądową o rozmiarze 30,5mm x 10,5mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.