Модель: T-XL3E+100/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E-100/5A-0.2 służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,25VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm.
Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynę DIN. Produkt może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne urządzenia to 62x51x78mm.