Модель: T-XL3E-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E-100/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 62x51x78mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub na szynie DIN, w zależności od zastosowanych akcesoriów montażowych. Produkt może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.