Модель: T-XL3E-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-100/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i posiada wewnętrzną średnicę otworu wynoszącą 28mm. Przystosowane jest do współpracy z szyną prądową o wymiarach 30,5mm x 10,5mm.
Obudowa o wymiarach 62x51x78mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria montażowe.