Модель: T-XL3D-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3D-800/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, 1 przy 10VA oraz 3 przy 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 31mm i umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 31mmx21mm lub 40,5mmx11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.