Модель: T-XL3D+750/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3D-750/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 31mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C oraz posiada wymiary zewnętrzne 62x40x78mm.