Модель: T-XL3D+750/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-750/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA. Konstrukcja komponentu przystosowana jest do pracy w instalacjach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 31mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o określonych wymiarach. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik zaprojektowano do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C, z możliwością montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN.