Модель: T-XL3D+600/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-600/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy typu XL3D przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 7,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Element posiada średnicę wewnętrzną 31mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm. Dopuszczalna temperatura otoczenia podczas pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.