Модель: T-XL3D-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3D-600/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi odpowiednio 0,5 dla obciążenia do 7,5VA, klasa 1 dla 10VA oraz klasa 3 dla 12,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do panelu lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm, a dostępne wymiary szyny prądowej obsługują wymiary 31mm x 21mm oraz 40,5mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 62mm x 40mm x 78mm.