Модель: T-XL3D-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL3D-500/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika o wymiarach 62x40x78mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.