Модель: T-XL3D-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3D-500/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA, klasą 1 przy 7,5VA oraz klasą 3 przy 10VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, przy czym urządzenie jest przystosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31x21mm lub 40,5x11mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm.