Модель: T-XL3D+400/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm oraz wymiary obudowy 62x40x78mm. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.