Модель: T-XL3D-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3D-400/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych o wartości 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm, co umożliwia instalację na odpowiednich przewodach lub szynach. Konstrukcja o wymiarach 62x40x78mm przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.