Модель: T-XL3D-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3D-400/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy obciążeniu 7,5VA.
Komponent charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu 31mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 31x21mm lub 40,5x11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.