Модель: T-XL3D-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 300A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz obsługuje częstotliwość pracy w zakresie 50–60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 31mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest dostosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm.