Модель: T-XL3D-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL3D-300/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5, 1 lub 3 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 31mm, co pozwala na prowadzenie przewodu lub montaż na szynie prądowej o wymiarach 31x21mm lub 40,5x11mm. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 62x40x78mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.