Модель: T-XL3D+250/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-250/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3D-250/5A-0.2S służy do konwersji prądu pierwotnego o natężeniu 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 31mm, a wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.