Модель: T-XL3D+250/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3D-250/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 31mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20 do 45°C.