Модель: T-XL3D-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3D-250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy czym akcesoria montażowe dostępne są opcjonalnie. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 31mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62 x 40 x 78mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.