Модель: T-XL3D-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3D-200/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 31mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.