Модель: T-XL3D-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3VA)
Przekładnik prądowy XL3D-150/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 150A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od klasy dokładności, obciążenie znamionowe wynosi 2,5VA dla klasy 1 oraz 3VA dla klasy 3.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 31mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx21mm lub 40,5mmx11mm. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.