Модель: T-XL3D-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3D służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz przy obciążeniu znamionowym 1,5VA, osiągając klasę dokładności 1. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm, co umożliwia łatwy montaż na przewodzie lub szynie prądowej.
Konstrukcja przekładnika dopuszcza montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.