Модель: T-XL3D-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz pracuje w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wewnętrzna średnica otworu na przewód wynosi 31mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do powierzchni lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.