Модель: T-XL3D-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1/3
Przekładnik prądowy XL3D-100/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 100A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie 50–60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm oraz przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx21mm oraz 40,5mmx11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C.