Модель: T-XL3C+800/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-800/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C-800/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, natomiast średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.