Модель: T-XL3C-750/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 750/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 750A na sygnał wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub, opcjonalnie, na szynę DIN.