Модель: T-XL3C-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-750/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, 1 przy 15VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 26mm x 21mm lub 31mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, z możliwością montażu na szynę DIN jako opcja.