Модель: T-XL3C+600/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C-600/5A-0.2S jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania wartości prądu pierwotnego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 7,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością sieciową w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. Wymiary fizyczne przekładnika to 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.