Модель: T-XL3C+500/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-500/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3C-500/5A-0.2 służy do redukcji wysokich prądów pierwotnych do poziomu 5A na stronie wtórnej, przy prądzie wejściowym wynoszącym 500A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 30,5mm, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego. Urządzenie przystosowano do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.