Модель: T-XL3C-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-500/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 12,5VA, klasa 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasa 3 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 26x21mm lub 31x11mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.