Модель: T-XL3C-50/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-50/5A
Опис
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3C-50/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,25VA. Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm.
Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania szyny DIN jako opcji. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62 x 40 x 78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.