Модель: T-XL3C+400/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu o wartości wejściowej 400A na wyjściową 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S utrzymywana jest przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.